Hejka! Z tego powodu, że Oliwia nic nie pisze, ja napiszę coś o tym blogu. A więc to będzie blog o One Direction. Nie będzie to coś typu "O mój boże! Harry był w Tesco!". Będą się tu pojawiały przeważnie imaginy. Co do reszty to same nie wiemy co będziemy dodawać. Życzę w imieniu moim i Oli miłego czytania tego, co dodamy w niedalekiej przyszłości. :)
Klamra
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz