wtorek, 12 marca 2013

Witamy na blogu

Hejka! Z tego powodu, że Oliwia nic nie pisze, ja napiszę coś o tym blogu. A więc to  będzie blog o One Direction. Nie będzie to coś typu "O mój boże! Harry był w Tesco!". Będą się tu pojawiały przeważnie imaginy. Co do reszty to same nie wiemy co będziemy  dodawać. Życzę w imieniu moim i Oli miłego czytania tego, co dodamy w niedalekiej przyszłości. :)
                                                                                                                  Klamra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz